Działamy na wielu polach

Jesteśmy doceniani przez najlepszych

World Trade Center

Począwszy od 2012 r. Kancelaria współpracuje z poznańskim oddziałem World Trade Center w zakresie szkoleń dla przedsiębiorców zagranicznych zamierzających rozpocząć biznes w Polsce. W ramach szkolenia dla uczestników Misji Gospodarczej z kanadyjskiej prowincji Quebec adwokat Wojciech Wyjatek przeprowadził warsztaty na temat podstaw prawnych prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Wielkopolski Związek Pracodawców LEWIATAN

Od 2013 r. Kancelaria współpracuje z Wielkopolskim Związkiem Pracodawców Lewiatan. W ramach działalności aktywnie angażujemy się we wsparcie prawne przedsiębiorców należących do tego stowarzyszenia.

Misja Gospodarcza QUEBEC

Począwszy od 2012 r. Kancelaria współpracuje z Ministerstwem Gospodarki, Rozwoju i Eksportu Prowincji Quebec, dumnie wspierając kanadyjskie misje gospodarcze do Polski. Głównym celem współpracy jest propagowanie wśród kanadyjskich przedsiębiorców wiedzy na temat podstaw prawnych funkcjonowania życia gospodarczego w Polsce oraz ułatwianie im kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami polskimi.

Bank Światowy

Wspólnicy Kancelarii należą do elitarnego grona prawników, którzy wraz z Bankiem Światowym współtworzą raport Doing Business 2015. Celem raportu jest diagnoza sytuacji gospodarczej w Polsce w zmieniających się realiach prawnych oraz wytyczanie kierunków rozwoju prawa, by dobrze służyło polskiemu biznesowi. Kancelaria będzie wspierała również działania tej organizacji na innych obszarach.

Nagroda magazynu Forbes

W kwietniu 2012 r. magazyn FORBES wyróżnił adwokata Tomasza Henclewskiego w konkursie „Profesjonaliści Forbesa 2012” w kategorii „adwokaci”.

Nagroda magazynu Forbes

W kwietniu 2013 r. magazyn FORBES nominował adwokata Wojciecha Wyjatka  do nagrody „Profesjonaliści Forbesa 2013 – zawody zaufania publicznego”.