Naszym celem jest sukces Twojego Biznesu

K

ancelria adwokacka Henclewski & Wyjatek powstała w 2010 roku. Ten czas pozwolił nam na zdobycie doświadczenia niezbędnego w prowadzeniu spraw naszych Klientów. Na dodatek posiadamy cechy i kompetencje, które są szczególnie ważne przy obsłudze prawnej firm – jesteśmy w pełni dyspozycyjni i oddani Klientom oraz sprawom przez nas prowadzonym. Jesteśmy dynamiczni i zdolni do ciągłego śledzenia zmian w prawie gospodarczym, nie boimy się działać niestandardowo i konsekwentnie dążymy do celu. A poza tym – nam bardzo zależy. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zarówno od strony praktycznej jak i teoretycznej.

Obecnie Kancelaria to zespół kilkunastu prawników. Podstawą naszego sukcesu jest współpraca oraz szacunek dla Klienta, bo wiemy, że każda sprawa jest dla niego najważniejsza. Filozofię naszego działania opieramy o wiedzę i doświadczenie, a także indywidualne kompetencje każdego członka zespołu. Jednak najważniejszym aspektem współpracy jest zaufanie, na które ciężko pracujemy i którym jesteśmy obdarzani przez wszystkich naszych Klientów.

Misja

Naszą misją jako kancelarii adwokackiej zorientowanej na klienta biznesowego jest wspieranie podmiotów gospodarczych w ciągle zmieniających się realiach prawnych.

Nasze zobowiązanie

Jako osoby wykonujący zawód zaufania publicznego, czujemy się odpowiedzialni za uczciwe i sprawiedliwe stosowanie prawa.

Nasze usługi

Jesteśmy adwokatami Twojego Biznesu. Specjalizujemy się w zakresie  obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz reprezentacji kadry zarządzającej w sprawach cywilnych.

Wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy

Dzięki nim jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Odpowiedzialność i zaufanie

Czujemy się odpowiedzialni za sprawy naszych Klientów i ich sukces. Każda sprawa której się podejmujemy jest dla nas tak samo ważna, jak dla naszych Klientów. Uważamy, że zaufanie, a także rzetelność i uczciwość muszą być podstawą każdego naszego działania i podejmowanej decyzji.

Współpraca

Jedynie oparta na wzajemnym szacunku współpraca pozwala nam zbudować długofalową relację z Klientem, a także dokładne zrozumieć jego potrzeby. Mając na uwadze ogromne znaczenie efektywnej współpracy, dużą wagę przywiązujemy do komunikacji na linii Klient-Kancelaria.

Rozwój

Wierzymy, że świadcząc nasze usługi pomagamy Klientom rozwijać ich biznes i bronić go przed zagrożeniami. Każda wygrana naszego Klienta pomaga nam rozwijać siebie i naszą Kancelarię, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wykonać naszą pracę najlepiej jak potrafimy.

Wiedza i kompetencja

Wiemy, że nie możemy się znać na wszystkim. Dlatego skupiamy się na kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych. Staramy się być dla naszego Klienta równorzędnym partnerem, który rozumie realia biznesowe i specyfikę jego działalności. Dlatego nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje i poszerzają wiedzę, uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach i kursach.

Efektywność i skuteczność

Wiemy, że sprawy naszych klientów są dla nich najważniejsze. Z tego powodu działamy szybko i sprawnie, podejmując śmiałe i odważne decyzje. Powierzone nam sprawy realizujemy mając na uwadze przede wszystkim interes naszego Klienta.

Komunikacja

Zapewniamy naszym Klientom zrozumienie prawnych aspektów działalności przedsiębiorstw, co w znacznym stopniu ułatwia komunikację i uchwycenie sensu spraw, których prowadzenie nam powierzono. Wiemy jak ważną kwestią jest dyspozycyjność i szybka reakcja, dlatego korzystamy z najnowszych technologii służących wymianie informacji.

Partnerzy

Kancelaria jest członkiem i partnerem organizacji ściśle współpracującymi z podmiotami i jednostkami gospodarczymi. Dzięki tej kooperacji jesteśmy wstanie zdobyć wiedzę dotyczącą aktualnych problemów prawnych przedsiębiorstw.

Twoje sprawy potoczą się we właściwym kierunku.