Usługi prawne dla korporacji oraz największych firm produkcyjnych i usługowych

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zrozumienie filozofii i zasad działania korporacji oraz dużych przedsiębiorstw z międzynarodowym kapitałem. Wiemy tym samym, że takie podmioty wymagają dostosowania się przez Kancelarię do ich wewnętrznych standardów, takich jak np. polityki bezpieczeństwa, zasady wymiany informacji itp. Jako profesjonalna Kancelaria zapewniamy pełną elastyczność oraz akredytowane certyfikaty gwarantujące najwyższy poziom obsługi, a w szczególności zachowanie tajemnicy adwokackiej.

Mamy również świadomość, że jednym z głównych wymagań stawianym kancelariom jest zapewnienie ciągłości obsługi prawnej oraz dyspozycyjność multidyscyplinarnego Zespołu. Dlatego w naszym działaniu stawiamy przede wszystkim na długookresową współpracę w oparciu o Zespół, który zapewni obsługę wszystkich aspektów związanych z szeroko rozumianym prawem gospodarczym.

Członkowie Zespołu odpowiedzialnego za obsługę korporacji, to profesjonaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze korporacji międzynarodowych. Dysponują wiedzą z zakresu międzynarodowego prawa gospodarczego, którą zdobywali na zagranicznych uczelniach oraz pracując w zagranicznych kancelariach. Tym samym zapewniamy również płynną komunikację między poszczególnymi oddziałami firm – członkowie Zespołu biegle władają językami niemieckim i angielskim.

Co oferujemy?

Nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że jest wiele obszarów, w których możemy współpracować i w których możemy wesprzeć Działy i Grupy Prawne. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, spełniające wszystkie normy i wymagania stawiane przez polityki jakości.

Wspieramy w bieżącej obsłudze

Nasze doświadczenie gwarantuje, że będziemy idealnym partnerem biznesowym i będziemy mogli Państwa wesprzeć w bieżących sprawach zapewniając obsługę abonamentową.

Wspomagamy organizację spraw wewnętrznych

Dysponujemy sprawdzonymi procedurami usprawniającymi organizację dużego przedsiębiorstwa. Poprzez nie pomagamy zarządzać zleconymi sprawami, zapewniając przejrzystość i zwiększając efektywność. Dzięki nim praca staje się prostsza.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Każdy nasz Klient może skorzystać, stosowanie do swoich bieżących potrzeb, z wyjątkowej oferty szkoleń obejmującej wybrane aspekty prawa gospodarczego.

Umożliwiamy skupienie się na kluczowych zadaniach

Efektywność naszych działań oraz oferowane przez nas wsparcie pomoże skoncentrować się na realizacji najważniejszych dla Państwa celów.

Twoje sprawy potoczą się we właściwym kierunku.