Prawo nowych technologii

Rozwój technologii informacyjnych stanowi przyszłość naszej gospodarki. Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w biznesie często potrafi zdecydować o sukcesie i przewadze konkurencyjnej danego przedsiębiorstwa. Rozumiemy nowoczesne technologie informacyjne, gdyż sami z nich korzystamy.

Co oferujemy?

Oferujemy usługi, które pozwalają wejść Twojemu przedsiębiorstwu na nowy poziom dzięki wykorzystaniu nowych technologii telekomunikacyjnych i ujarzmieniu ich w najlepszych dla Twojej organizacji ramach prawnych.

Miej pełne prawo do tego co tworzysz

Prawo własności intelektualnej, w szczególności prawo autorskie do programów komputerowych, to istotny element prowadzenia biznesu w sektorze IT – wiemy jak skutecznie zabezpieczyć autora tak, by jego praca przynosiła należne wynagrodzenie.

Szanuj dane osobowe swoich Klientów

Przetwarzanie danych osobowych to podstawa pracy na informacji. Wiemy jak spełnić najwyższe standardy przetwarzania danych w organizacji i w sposób kompleksowy obsługujemy cały proces uzyskiwania zgodności z ustawą o ochronie danych osobowych w każdym typie organizacji. Wspomagamy w pełnieniu funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji w organizacji.

Nie bój się o IT w Twojej firmie

Informatyzacja, zmiana oprogramowania wykorzystywanego w organizacji czy zmiana dostawcy IT w firmie mogą sparaliżować działalność każdego przedsiębiorstwa. Pomagamy przygotować wdrożenie nowego sprzętu czy oprogramowania, wiemy jak minimalizować ryzyko komplikacji z tym związanych i maksymalnie zabezpieczyć prawnie naszego Klienta przed nieprzewidywalnymi konsekwencjami tego procesu.

Nie daj się cyberprzestępcom

Wiemy jak groźni potrafią być cyberprzestępcy. W naszym Zespole są specjaliści zajmujący się badaniem tego fenomenu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować unikalną wiedzę na temat najnowszych trendów działania cyberprzestępców i pomóc wdrażać rozwiązania organizacyjne, które będą uwzględniały najnowsze typy zagrożeń.

Bądź zawsze zabezpieczony

Wiemy jak ważne jest błyskawiczne działanie. Doświadczenie i znajomość stanów faktycznych pozwala nam niezwłocznie reagować w przypadku ataku cyberprzestępców – bez tracenia czasu na analizy prawne. Pomagamy zabezpieczać dowody elektroniczne zgodnie z najlepszymi praktykami informatyki śledczej w ciągu kilku godzin od incydentu.

Skup się na swoim e-biznesie

Nasz Zespół oferuje kompleksowe wsparcie prawne dla każdego typu działalności komercyjnej prowadzonej za pośrednictwem sieci Internet. Po prostu powiedz nam jaki typ biznesu w sieci chcesz prowadzić i skup się na swoim celu. My zadbamy o Twoją własność intelektualną, właściwy poziom ochrony danych osobowych czy zwalczanie nieuczciwej konkurencji.

Nasze usługi

 • ochrona własności intelektualnej przedsiębiorstwa
 • ochrona i przetwarzanie danych osobowych
 • przygotowanie i wsparcie podczas wdrażania oprogramowania i sprzętu w przedsiębiorstwach
 • analiza i doskonalenie procesów bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach
 • rejestracja patentów i wzorów przemysłowych na ternie Unii Europejskiej
 • cywilnoprawne zabezpieczenie przedsiębiorstwa
 • błyskawiczne wsparcie w przypadku zabezpieczania dowodów elektronicznych
 • kompleksowe analizy poincydentalne skutków prawnych cyberprzestępczości
 • wsparcie prawne dla spółek technologicznych
 • obsługa transgranicznych transakcji z dziedziny prawa ICT
 • wsparcie dla projektów IT realizowanych w ramach zamówień publicznych
 • dedykowane szkolenia z zakresu IT

Twoje sprawy potoczą się we właściwym kierunku